W ramach cyklicznej akcji „Starsi czytają Młodszym”, organizowanej przez bibliotekę szkolną, uczennica klasy 5c odwiedziła przedszkolaków z grup VI i VII. Przeczytała im pouczającą książkę autorstwa Aleksandry Struskiej-Musiał pt. „Stefcia się złości”.
Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze, a młodsi uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali historii sympatycznej bohaterki, która nie potrafiła poradzić sobie ze swoimi emocjami.
Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodki upominek z okazji Dnia Dziecka.
Korzystając z tej wyjątkowej okazji, życzymy wszystkim dzieciom dużo uśmiechu, radości oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Niech każdy dzień będzie pełen zabawy, pięknych przygód i niezapomnianych chwil!
Nauczyciele bibliotekarze
