Akcja „Wyprawka Szkolna dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci” – podziękowania

SZANOWNI RODZICE! DRODZY UCZNIOWIE!

Pragniemy podsumować nasze wrześniowe akcje, które przeprowadziliśmy we  współpracy z Samorządem Uczniowskim.

Wśród Uczniów i Rodziców  naszej szkoły rozpropagowaliśmy akcję „Wyprawka Szkolna dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci”. Na terenie szkoły w dniach 6-24 września zorganizowaliśmy zbiórkę artykułów szkolnych i biurowych. Zebrane  przybory szkolne zostaną przeznaczone na przygotowanie wyprawek szkolnych dla Podopiecznych Hospicjum i ich rodzeństwa oraz dzieci z RPOT „Tęczowy Domek”.

Liczba darczyńców oraz ilość ofiarowanych rzeczy przerosła nasze oczekiwania. Zebraliśmy ponad 1300 artykułów, pojedynczych i w kompletach, które z pewnością przyniosą radość Obdarowanym.

Ponadto, w czasie zorganizowanej kwesty w dniach 14 i 16 września, przy okazji odbywających się spotkań wywiadówkowych, nasi Wolontariusze zebrali datki w wysokości 1278,85 zł.

Kwota została przekazana Hospicjum z przeznaczeniem na najpilniejsze wydatki związane z bieżącą działalnością Hospicjum.

WSZYSTKIM OFIARODAWCOM,

ZAANGAŻOWANYM UCZNIOM,