235 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

W czwartek 30 kwietnia uczennice oraz uczniowie klas IV-VIII przy pomocy nauczycieli przedstawili akademię szkolną z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za upamiętnienie 235 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja!