Dobiega końca zbiórka do puszek w naszej szkole na rzecz Poli Matuszek, maleńkiej dziewczynki chorej na SMA. W najbliższy poniedziałek nasi wolontariusze po raz ostatni w tym roku szkolnym będą zbierać datki.

Do końca roku szkolnego trwa jeszcze zbiórka różności :  bajek, puzzli, rękodzieła, a także innych przedmiotów. Rodzina wystawia je na aukcjach, część podarowanych przedmiotów znajdzie nabywców na piknikach i festynach  odbywających się w czasie wakacji.

Każdy podarowany przedmiot odbierany jest przez Rodzinę Poli jako DAR SERCA!

Ze wzruszeniem i łezką w oku Babcia Poli, Pani Renata Matuszek, mówi o laurkach od naszych najmłodszych uczniów. Na jednej z nich ktoś napisał: „ Życzę Pola, żebyś szybciej wyzdrowiała. Trzymaj się Pola”. Takie słowa dodają otuchy siły do walki o zdrowie na rzecz chorej Poli.

DZIĘKUJEMY za każdy gest wsparcia wszystkim naszym Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom!!!!

Cały czas zbieramy nakrętki!!!

Nasze serce na nakrętki zapełnia się niemalże natychmiast. Do Rodziny Matuszków trafiły od nas  już trzy transporty tego surowca.

Jeśli jeszcze chcecie włączcie się do akcji. Możecie śledzić to, co dzieje się u Poli na FB:

Bądźcie z nami i śledźcie nasze posty na FB  i stronę internetową szkoły. Będziemy Was informować o naszych kolejnych działaniach i podsumowaniach akcji.

Szkolny Wolontariat i Samorząd Uczniowski